Вигляд:
Перегляд

Налаштування реклами в Instagram

(0)
1900 грн

Як відбувається налаштування реклами в Інстаграм?  Ми створюємо рекламні пости, підбираємо цільову аудиторію, проводимо налаштування рекламної кампаніїї та запускаємо рекламу. Після чого щодня збираємо показники реклами, аналізуємо їх та відправляємо замовникові. Що входить у початкову вартість послуги?  - Створення одного ..

Перегляд

Ведення аккаунта Instagram

(0)
1400 грн

Що таке ведення аккаунта Instagram?  За допомогою цієї послуги, фахівці нашої компанії будуть протягом обраного Вами часу наповнювати контентом Ваш аккаунт в Instagram. Контент, яким буде проводиться заповнення акаунта, буде розроблений у відповідності до вимог замовника після узгодження з ним. Що входить у початкову вартість по..

Перегляд

Оформлення профілю у Instagram

(0)
1900 грн

Що таке оформлення облікового запису у Instagram?  Наші фахівці налаштують Ваш обліковий запис у Інстаграм та наповнять його необхідним контентом. Після чого Ви отримаєте повністю заповнений профіль, в якому можна буде публікувати пости пов'язані з Вашим напрямком, а Ваші відвідувачі зможуть знайти достатньо інформації про Вашу компанію д..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)