Вигляд:
Перегляд

Оформлення головних сторінок магазину

(0)
1750 грн

Оформлення головних сторінок магазину на Пром юа.  Які сторінки магазину вважаються головними?   — Головна;   — Про нас;  — Контакти. Що входить у вартість послуги? — Для головної сторінки: Додавання банера, груп товарів, вторинних товарів, та короткого SEO - тексту на головній; — Для..

Перегляд

Створення рекламної посадкової сторінки

(0)
750 грн

Створення рекламної посадкової сторінки до товарів на Prom ua. Мета рекламної посадкової сторінки - привернути увагу відвідувача, допомогти йому швидко зорієнтуватися в  ключових пропозиціях Вашого сайту і стимулювати користувача до дії.  Будь-яку сторінку можна перетворити в посадкову:  - Сторінку групи товарів або посл..

Перегляд

Налаштування модулів з маркету Пром юа

(0)
1250 грн

Налаштування модулів з маркету Пром юа  Що входить у вартість послуги:  — налаштування стандартних модулів, необхідних для повноцінної роботи інтернет-магазину (більше 10);  — навчання управлінню встановленими модулями;  — технічна підтримка та консультація протягом усього часу співробітництва. Які модулі входять у ..

Перегляд

Налаштування онлайн оплати під ключ

(1)
750 грн

Налаштування онлайн оплати під ключ в магазині який створено на Prom.ua  Що входить у вартість послуги:  — створення аккаунта на обраній платіжній системі;  — додавання та налаштування модуля оплати в маркеті Пром юа;  — реєстрація мерчанта (магазину) з додаванням усіх необхідних даних;  — додавання всіх необхідн..

Перегляд

СЕО аудит та оптимізація товарів

(0)
45 грн

СЕО аудит та оптимізація товарів у магазині на Пром юа Що входить у вартість послуги: — перевірка обраних Вами товарів на наявність помилок в їх наповненні; — оптимізація назв, описів, характеристик та мета-тегів товарів; — написання актуальних пошукових запитів до товарів; — технічна підтримка та консультації щодо наповнен..

Перегляд

Поліпшення якості товарів

(0)
55 грн

Поліпшення якості наповнення карток Ваших товарів на Пром юа Що входить у вартість послуги: — написання оптимальної назви для товарів з урахуванням поточних запитів покупців; — додавання якісного опису для товарів з ілюстраціями замовлення та додатковими зображеннями для товарів; — додавання всіх можливих характеристик згідно фі..

Перегляд

Навчимо налаштовувати рекламу ProSale

(0)
2500 грн

Навчимо налаштовувати рекламу ProSale. Наші фахівці мають великий досвід в налаштуванні реклами ProSale на Prom.ua, і вони допоможуть Вам дізнатися як правильно налаштовувати рекламу і отримувати відмінний результат при меншій витраті рекламного бюджету. Що входить у вартість послуги: — усні та текстові пояснення принципу роботи рекл..

Перегляд

Топовий магазин під ключ на Пром юа

(0)
23800 грн

Створення інтернет-магазину на Prom.ua з максимальним заповненням, налаштуванням і декількома платними функціями  Що входить у вартість послуги: — доменне ім'я інтернет-магазину; — купівля тарифного плану "Prom 6 000" на один рік; — створення 100 товарів з нуля або максимальне доопрацювання контенту Ваших товарів; — до..

Перегляд

Базовий тариф на Prom.ua

(0)
11600 грн

Створення магазину на Prom.ua з базовим тарифом на 1000 товарів. Що входить у вартість послуги: — доменне ім'я інтернет-магазину; — купівля тарифного плану "Prom 1 000" на один рік; — створення 100 товарів за наданими даними замовника; — додавання до 10 категорій та підкатегорій товарів; — заповнення головних сторінок ..

Перегляд

Додавання пошукових запитів

(0)
15 грн

Пошукові запити для товарів магазину на Prom ua. Пошукові запити для товарів в інтернет-магазині на Пром юа обов'язкові як для поліпшення позицій внутрішньої видачі в каталозі пром юа, так і для видачі у пошукових системах. Для того щоб обрати потрібну Вам кількість товарів в яких потрібно прописати ключові слова - оберіть відпо..

Перегляд

Базове налаштування магазину

(0)
1250 грн

Базове налаштування магазину на Prom UA. Якщо Ви тільки що створили інтернет-магазин на Пром юа і не знаєте з чого почати - ця послуга допоможе Вам. Основне завдання яке стоїть перед нами в момент виконання базового налаштування магазину - це зробити так, що б Ваш магазин придбав свій стандартний вигляд, та на ньому можна було здійснювати..

Перегляд

Товари поштучно для Пром юа

(0)
35 грн

Товари поштучно - для Пром юа. Що значить товари поштучно? За допомогою цієї послуги Ви можете додати від 1 до 100 товарів в свій інтернет-магазин на Пром юа. Що входить у вартість послуги:  — заповнення картки товару відповідно до наданих замовником даних; — додавання актуальних пошукових запитів в картки товарів;&nbs..

Перегляд

Реклама товарів з пром юа у Google Ads

(0)
400 грн

Реклама товарів з Prom.ua у Google Ads. В доступних варіантах Ви можете обрати кількість рекламних кампаній, а також період ведення реклами. Період ведення реклами - це час, протягом якого фахівці нашої компанії будуть щодня аналізувати роботу реклами і в разі необхідності додавати нові пошукові запити або мінус слова, а також змінювати о..

Перегляд

Налаштування реклами ProSale на Пром юа

(0)
1750 грн

Налаштування та ведення реклами ProSale на Prom ua Ціна вказана за налаштування та ведення однієї рекламної кампанії на протязі одного місяця. Процес виконання замовлення1. Ви замовляєте послугу з обраною Вами кількістю днів ведення реклами.2. Додаєте Менеджера з ролью Адміністратора на такі дані: Телефон: +380502340464Email: se..

Перегляд

Магазин на Prom.ua під ключ

(0)
7800 грн

Магазин на Prom.ua під ключ Що входить у вартість послуги: — доменне ім'я інтернет-магазину; — додавання 100 товарів замовника; — додавання до 10 категорій та підкатегорій товарів; — заповнення головних сторінок магазину; — SEO оптимізація кожної сторінки магазину; — налаштування реклами ProSale та її ве..

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)