ТОВ "Веб-лайв"

Вигляд:
Перегляд

Комплексний сео аудит сайту

(0)
10600 грн

Що таке СЕО аудит сайту? це аналіз сайту на відповідність вимогам пошукових систем. Іншими словами, за допомогою аудиту сайту ми можемо зрозуміти які помилки заважають просуванню в пошукових системах.Для чого потрібен SEO аналіз сайту? SEO аналіз сайту дозволить оцінити якість оптимізації сайту, виявити фактори, що негативно впливають на ..

Перегляд

Миттєва розстрочка та Оплата частинами для Rozetka

(0)
1200 грн

Миттєва розстрочка - дозволяє вам продавати товари без комісії за сервіс до 24-х місяців.  З вас стягується тільки комісія за еквайринг - 1,65%.  Для покупця комісія складе 2,9% щомісяця від вартості товару.Оплата частинами - банк сплачує вам вартість товару за вирахуванням комісії за еквайринг (1,65%) та комісії по сервісу, яка залежить ..

Перегляд

Налаштування оплати за допомогою LiqPay на Rozetka.ua

(0)
1750 грн

Як працює онлайн оплата на Розетці? Покупець, перейшовши в Вашу картку товару буде бачити варіант оплати за допомогою LiqPay. Під час заповнення даних про замовлення покупець обирає метод оплати Лікпей та натискає кнопку Оплатити замовлення і його перенаправляє на сторінку оплати палетіжної системи liqpay ua, після чого він вводить необхідні д..

-50%
Перегляд

Ліквідація магазину на Розетці

(1)
750 грн 1500 грн

Навіщо потрібна ліквідація магазину? Якщо Ви з якоїсь причини хочете припинити співпрацю з маркетплейсом Розетка УА але не знаєте як, або виникли труднощі з закриттям магазину - наші фахівці за короткий час допоможуть Вам правильно припинити роботу з Розеткою без будь-яких наслідків у майбутньому.  Що входить у вартість послуги: ..

Перегляд

Найпростіший самописний магазин

(0)
8600 грн

Самописний простий інтернет-магазин — це оптимальне рішення для:  — тих хто хоче тимчасовий ресурс з продажу декількох товарів; — для перевірки роботи рекламних інструментів а також проведення експериментів; — компаній які вперше хочуть спробувати продавати онлайн. Що входить у вартість послуги? - Хостин..

Перегляд

Інтернет-візитка найкращої якості

(1)
6800 грн

Функціональна можливість такої візитки звичайно ж обмежена наступним:— немає можливості оформити замовлення через корзину;— не можна розмістити детальну інформацію про товари або послуги компанії;— існує всього одна сторінка, яка обмежена діагоналлю екрану пристрою користувача;— відсутня можливість додавання нової сторінки або продовження..

Перегляд

Економний варіант WEB-Візитки

(0)
1750 грн

Функціональна можливість такої візитки звичайно ж обмежена наступним: — немає можливості оформити замовлення через корзину; — не можна розмістити детальну інформацію про товари або послуги компанії; — існує всього одна сторінка, яка обмежена діагоналлю екрану пристрою користувача; — відсутня можливість додавання нової ..

Перегляд

Оформлення головних сторінок магазину

(0)
1750 грн

Які сторінки магазину вважаються головними?   — Головна;   — Про нас;  — Контакти. Що входить у вартість послуги? — Для головної сторінки: Додавання банера, груп товарів, вторинних товарів, та короткого SEO - тексту на головній; — Для сторінки Про нас: додавання красивого та чесного тексту..

Перегляд

Створення рекламної посадкової сторінки

(0)
750 грн

Мета рекламної посадкової сторінки - привернути увагу відвідувача, допомогти йому швидко зорієнтуватися в  ключових пропозиціях Вашого сайту і стимулювати користувача до дії.  Будь-яку сторінку можна перетворити в посадкову:  - Сторінку групи товарів або послуг;  - Інформаційну сторінку: акції, спеціальні пропозиці..

Перегляд

Налаштування модулів з маркету Пром юа

(0)
1250 грн

Що входить у вартість послуги:  — налаштування стандартних модулів, необхідних для повноцінної роботи інтернет-магазину (більше 10);  — навчання управлінню встановленими модулями;  — технічна підтримка та консультація протягом усього часу співробітництва. Які модулі входять у початкову вартість послуги?Перехресні посилання, ф..

Перегляд

Налаштування онлайн оплати під ключ

(1)
750 грн

Що входить у вартість послуги:  — створення аккаунта на обраній платіжній системі;  — додавання та налаштування модуля оплати в маркеті Пром юа;  — реєстрація мерчанта (магазину) з додаванням усіх необхідних даних;  — додавання всіх необхідних сторінок та інформації для відповідності вимогам платіжної системи;  — спі..

Перегляд

СЕО аудит та оптимізація товарів

(0)
45 грн

Що входить у вартість послуги: — перевірка обраних Вами товарів на наявність помилок в їх наповненні; — оптимізація назв, описів, характеристик та мета-тегів товарів; — написання актуальних пошукових запитів до товарів; — технічна підтримка та консультації щодо наповнення товарів в інтернет-магазині.Приблизний процес виконання з..

Перегляд

Поліпшення якості товарів

(0)
55 грн

Що входить у вартість послуги: — написання оптимальної назви для товарів з урахуванням поточних запитів покупців; — додавання якісного опису для товарів з ілюстраціями замовлення та додатковими зображеннями для товарів; — додавання всіх можливих характеристик згідно фільтрів в каталозі Пром юа; — оптимізація зображень, шляхом їх..

Перегляд

Навчимо налаштовувати рекламу ProSale

(0)
2500 грн

Наші фахівці мають великий досвід в налаштуванні реклами ProSale на Prom.ua, і вони допоможуть Вам дізнатися як правильно налаштовувати рекламу і отримувати відмінний результат при меншій витраті рекламного бюджету. Що входить у вартість послуги: — усні та текстові пояснення принципу роботи реклами ProSale; — відправка відеоматеріалі..

Перегляд

Топовий магазин під ключ на Пром юа

(0)
23800 грн

Що входить у вартість послуги: — доменне ім'я інтернет-магазину; — купівля тарифного плану "Prom 6 000" на один рік; — створення 100 товарів з нуля або максимальне доопрацювання контенту Ваших товарів; — додавання до 10 категорій та підкатегорій товарів; — послуга Premium Prom.ua на один рік; — преміум дизайн..

Показано з 1 по 15 із 87 (6 сторінок)