ТОВ "Веб-лайв"

Вигляд:
Перегляд

Миттєва розстрочка та Оплата частинами для Rozetka

(0)
1200 грн

Налаштування Миттєвої розстрочки та Оплати частинами для Rozetka.ua  Миттєва розстрочка - дозволяє вам продавати товари без комісії за сервіс до 24-х місяців.  З вас стягується тільки комісія за еквайринг - 1,65%.  Для покупця комісія складе 2,9% щомісяця від вартості товару.Оплата частинами - банк сплачує вам вартість товару за..

Перегляд

Налаштування оплати за допомогою LiqPay на Rozetka.ua

(0)
1750 грн

Налаштування оплати за допомогою LiqPay на Rozetka.ua та зниження комісії платіжної системи до 2.2%  Як працює онлайн оплата на Розетці? Покупець, перейшовши в Вашу картку товару буде бачити варіант оплати за допомогою LiqPay. Під час заповнення даних про замовлення покупець обирає метод оплати Лікпей та натискає кнопку Оплатити..

-50%
Перегляд

Ліквідація магазину на Розетці

(1)
750 грн 1500 грн

Ліквідація магазину на Розетці Навіщо потрібна ліквідація магазину? Якщо Ви з якоїсь причини хочете припинити співпрацю з маркетплейсом Розетка УА але не знаєте як, або виникли труднощі з закриттям магазину - наші фахівці за короткий час допоможуть Вам правильно припинити роботу з Розеткою без будь-яких наслідків у майбутньому.  ..

Перегляд

Найпростіший самописний магазин

(0)
8600 грн

Найпростіший самописний магазин без адмін панелі. Самописний простий інтернет-магазин — це оптимальне рішення для:  — тих хто хоче тимчасовий ресурс з продажу декількох товарів; — для перевірки роботи рекламних інструментів а також проведення експериментів; — компаній які вперше хочуть спробувати продавати он..

Перегляд

Інтернет-візитка найкращої якості

(1)
6800 грн

Інтернет-візитка - це одноекранна сторінка в інтернеті, що має всього одну сторінку на весь екран. Функціональна можливість такої візитки звичайно ж обмежена наступним:— немає можливості оформити замовлення через корзину;— не можна розмістити детальну інформацію про товари або послуги компанії;— існує всього одна сторінка, яка о..

Перегляд

Економний варіант WEB-Візитки

(0)
1750 грн

Інтернет-візитка - це одноекранна сторінка в інтернеті, що має всього одну сторінку на весь екран. Функціональна можливість такої візитки звичайно ж обмежена наступним: — немає можливості оформити замовлення через корзину; — не можна розмістити детальну інформацію про товари або послуги компанії; — існує всього од..

Перегляд

Оформлення головних сторінок магазину

(0)
1750 грн

Оформлення головних сторінок магазину на Пром юа.  Які сторінки магазину вважаються головними?   — Головна;   — Про нас;  — Контакти. Що входить у вартість послуги? — Для головної сторінки: Додавання банера, груп товарів, вторинних товарів, та короткого SEO - тексту на головній; — Для..

Перегляд

Створення рекламної посадкової сторінки

(0)
750 грн

Створення рекламної посадкової сторінки до товарів на Prom ua. Мета рекламної посадкової сторінки - привернути увагу відвідувача, допомогти йому швидко зорієнтуватися в  ключових пропозиціях Вашого сайту і стимулювати користувача до дії.  Будь-яку сторінку можна перетворити в посадкову:  - Сторінку групи товарів або посл..

Перегляд

Налаштування модулів з маркету Пром юа

(0)
1250 грн

Налаштування модулів з маркету Пром юа  Що входить у вартість послуги:  — налаштування стандартних модулів, необхідних для повноцінної роботи інтернет-магазину (більше 10);  — навчання управлінню встановленими модулями;  — технічна підтримка та консультація протягом усього часу співробітництва. Які модулі входять у ..

Перегляд

Налаштування онлайн оплати під ключ

(1)
750 грн

Налаштування онлайн оплати під ключ в магазині який створено на Prom.ua  Що входить у вартість послуги:  — створення аккаунта на обраній платіжній системі;  — додавання та налаштування модуля оплати в маркеті Пром юа;  — реєстрація мерчанта (магазину) з додаванням усіх необхідних даних;  — додавання всіх необхідн..

Перегляд

СЕО аудит та оптимізація товарів

(0)
45 грн

СЕО аудит та оптимізація товарів у магазині на Пром юа Що входить у вартість послуги: — перевірка обраних Вами товарів на наявність помилок в їх наповненні; — оптимізація назв, описів, характеристик та мета-тегів товарів; — написання актуальних пошукових запитів до товарів; — технічна підтримка та консультації щодо наповнен..

Перегляд

Поліпшення якості товарів

(0)
55 грн

Поліпшення якості наповнення карток Ваших товарів на Пром юа Що входить у вартість послуги: — написання оптимальної назви для товарів з урахуванням поточних запитів покупців; — додавання якісного опису для товарів з ілюстраціями замовлення та додатковими зображеннями для товарів; — додавання всіх можливих характеристик згідно фі..

Перегляд

Навчимо налаштовувати рекламу ProSale

(0)
2500 грн

Навчимо налаштовувати рекламу ProSale. Наші фахівці мають великий досвід в налаштуванні реклами ProSale на Prom.ua, і вони допоможуть Вам дізнатися як правильно налаштовувати рекламу і отримувати відмінний результат при меншій витраті рекламного бюджету. Що входить у вартість послуги: — усні та текстові пояснення принципу роботи рекл..

Перегляд

Топовий магазин під ключ на Пром юа

(0)
23800 грн

Створення інтернет-магазину на Prom.ua з максимальним заповненням, налаштуванням і декількома платними функціями  Що входить у вартість послуги: — доменне ім'я інтернет-магазину; — купівля тарифного плану "Prom 6 000" на один рік; — створення 100 товарів з нуля або максимальне доопрацювання контенту Ваших товарів; — до..

Перегляд

Базовий тариф на Prom.ua

(0)
11600 грн

Створення магазину на Prom.ua з базовим тарифом на 1000 товарів. Що входить у вартість послуги: — доменне ім'я інтернет-магазину; — купівля тарифного плану "Prom 1 000" на один рік; — створення 100 товарів за наданими даними замовника; — додавання до 10 категорій та підкатегорій товарів; — заповнення головних сторінок ..

Показано з 1 по 15 із 87 (6 сторінок)