Вигляд:
-50%
Перегляд

Ліквідація магазину на Розетці

(1)
750 грн 1500 грн

Ліквідація магазину на Розетці Навіщо потрібна ліквідація магазину? Якщо Ви з якоїсь причини хочете припинити співпрацю з маркетплейсом Розетка УА але не знаєте як, або виникли труднощі з закриттям магазину - наші фахівці за короткий час допоможуть Вам правильно припинити роботу з Розеткою без будь-яких наслідків у майбутньому.  ..

-50%
Перегляд

Додавання пошукових запитів на Розетці

(1)
700 грн 1400 грн

Додавання пошукових запитів для контекcтної реклами на Розетці. Для чого потрібно додавати пошукові запити на розетці? Розетка так само як і продавці - зацікавлені у продажі своїх товарів, а це значить що для того щоб залучити більше потенційних клієнтів - необхідно вдаватися до реклами, в нашому випадку, компанія Розетка користується кон..

-50%
Перегляд

Додавання товарів у промо-розсилки Розетки

(0)
160 грн 320 грн

Додавання товарів у промо-розсилки на email, від компанії Розетка. Ваші товари можуть брати участь у щотижневих промо-розсилках Розетки на пошти своїх клієнтів, де на одній сторінці зібрані популярні товари зі знижкою при використанні промокоду. Якщо у Вас є товари на які Ви можете зробити помітну та правдиву знижку - тоді цей метод рекла..

-50%
Перегляд

Додавання Цін зі знижкою до товарів на Розетці

(0)
85 грн 170 грн

Додавання "Цін зі знижкою" до товарів на Розетці. Стара та нова ціна. Ваші товари можуть брати участь у щотижневих промо-розсилках Розетки, де на одній сторінці зібрані популярні товари зі знижкою при використанні промокоду. Що входить у вартість послуги: — розрахунок старої та нової ціни; — додавання тегів з цінами в існуючий п..

-50%
Перегляд

Найякісніше додавання товарів на Розетку

(1)
45 грн 90 грн

Найякісніше додавання товарів на Розетку від компанії Веб-лайв. Що значить найякісніше додавання товарів? Це коли кожна частина картки товару заповнюється з урахуванням всіх особливостей та характеристик товару. А саме: — підбираємо правильну та структуровану назву товару; — робимо якомога більше якісного та докла..

-50%
Перегляд

Найдешевший спосіб виходу на Розетку

(1)
1875 грн 3750 грн

Найдешевший спосіб виходу Вашого інтернет-магазину на Розетку від компанії Web-live. Що таке найдешевший спосіб виходу на Розетку? Це означає що все що Вам потрібно зробити для того що б потрапити на Розетку - це надати інформацію про свої товари (назва, опис товару, характеристики та фотографію бажано на однотонному фоні) та відправ..

-50%
Перегляд

Комплекс послуг для Rozetka

(2)
2150 грн 4300 грн

Комплекс послуг для продажу товарів на Rozetka від компанії Веб-лайв. Що таке комплекс послуг для продажу товарів на Розетці? Це означає що все що Вам потрібно зробити для того що б потрапити на Розетку - це надати інформацію про свої товари (хочаб мінімальну) і відправити нам перелік документів які вимагає від Вас Розетка.Все інше м..

-50%
Перегляд

Магазин на Rozetka

(0)
3650 грн 7300 грн

Інтернет-магазин на маркетплейсі Rozetka.ua  Що таке магазин на Розетці? За допомогою послуги створення інтернет-магазину на Розетці, замовник отримує додатковий канал продажів, який є одним з найпопулярніших інтернет-супермаркетів в Україні. Що входить у вартість послуги:— підготування Ваших документів для відправки Вашому..

-50%
Перегляд

Доопрацювання кількох помилок

(0)
475 грн 950 грн

Доопрацювання кількох помилок в xml прайс-листі для Розетки. Що входить у послугу по доопрацюванню декількох помилок? — перевірка доцільності пред'явлених помилок; — усунення декількох незначних помилок; — усна консультація щодо усунення решти помилок в прайс-листі. Якщо Вас цікавить доопрацювання всіх помилок у Вашому прай..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)