Вигляд:
Перегляд

Реклама в блоках на сайтах партнерів

(0)
1560 грн

Розміщення реклами в блоках на сайтах партнерів від компанії Веб-лайв. Що таке реклама на сайтах партнерів?  В інтернеті існує велика кількість популярних сайтів які пропонують рекламодавцям місця для розміщення рекламного контента на сторінках свого сайту. Так наприклад сайт gismeteo.ua, який є найвідвідуванішим погодним р..

Перегляд

Реклама в інстаграм-блогах

(0)
2750 грн

Реклама в інстаграм-блогах від компанії Веб-лайв. Що таке реклама в інстаграм-блогах?  У соціальній мережі Instagram існує безліч груп та акаунтів які надають послуги публікації рекламного оголошення в свою історію та стрічку подій. Завдяки великій кількості таких груп та аналізу читачів - можна визначити цільову аудиторію та розміщу..

Перегляд

Поширення стаканчиків по Запоріжжю

(0)
1850 грн

Реклама на стаканчиках у Запоріжжі від компанії Веб-лайв. Що таке реклама на паперових стаканчиках?  У кожному місті України є місця для продажу гарячих напоїв або кіоски, зупинкові комплекси в яких продають чай або каву в паперових стаканчиках. За статистикою, в середньому у одній точці з продажу за 1 день випивають понад 100 стакан..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)