Вигляд:
Перегляд

Перевірка контекстної реклами у Google Ads

(0)
1400 грн

Перевірка контекстної реклами у Google Ads від компанії Веб-лайв. Що таке перевірка контекстної реклами?  Це перевірка правильності роботи активних рекламних кампаній в менеджері Google Ads, а саме: перевірка рівня оптимізації кампаній, грамотності доданих пошукових запитів і мінус слів, правильності налаштування цільо..

Перегляд

Ведення кампаній у Google Ads

(0)
150 грн

Ведення рекламних кампаній у Google Ads від компанії Веб-лайв. Що таке ведення рекламних кампаній?  Це час, протягом якого фахівці компанії Веб-лайв будуть щодня стежити за Вашими рекламними кампаніями, проводити аналіз показників, додавати або прибирати пошукові фрази та мінус-слова, а також оптимізувати пошукові оголошення. Що..

Перегляд

Налаштування реклами у Google

(0)
250 грн

Налаштування рекламних кампаній у Google Ads від компанії Веб-лайв. Як відбувається налаштування рекламних кампаній у Google Ads? Створення рекламних кампаній та груп; Створення рекламного контенту для оголошень; Налаштування пошукової аудиторії та її розташування; Написання пошукових запитів та базових мінус-слів; Дод..

Перегляд

Налаштування та ведення Google Ads

(0)
2350 грн

Комплексне налаштування та ведення пошукової реклами у Google Ads. Що таке пошукова реклама?  Це реклама в результатах пошуку Google відповідно до пошукового запиту користувача. За допомогою такої реклами Ви можете залучити цільову аудиторію з пошукової системи на свій інтернет-ресурс. Як відбувається комплексне налаштування пош..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)