Вигляд:
Перегляд

Найпростіший самописний магазин

(0)
8600 грн

Найпростіший самописний магазин без адмін панелі. Самописний простий інтернет-магазин — це оптимальне рішення для:  — тих хто хоче тимчасовий ресурс з продажу декількох товарів; — для перевірки роботи рекламних інструментів а також проведення експериментів; — компаній які вперше хочуть спробувати продавати он..

Перегляд

Преміум інтернет-магазин

(0)
64800 грн

Преміум інтернет-магазин на CMS від компанії Веб-лайв. На якій системі управління сайтом (CMS) буде розроблений інтернет-магазин?  Все залежить від Ваших вимог, також від підсумкового навантаження на магазин. Якщо Ви хочете максимальний набір функціональних можливостей у Вашому магазині, не дуже важку систему управління для адмі..

Перегляд

Магазин на Пром юа

(0)
11440 грн

Інтернет-магазин на маркетплейсі Prom.ua від компанії Веб-лайв Що входить у вартість послуги: — доменне ім'я інтернет-магазину; — створення 100 товарів з нуля або максимальне доопрацювання контенту Ваших товарів; — додавання до 10 категорій та підкатегорій товарів; — заповнення головних сторінок магазину; — SEO оп..

-50%
Перегляд

Магазин на Rozetka

(0)
3650 грн 7300 грн

Інтернет-магазин на маркетплейсі Rozetka.ua  Що таке магазин на Розетці? За допомогою послуги створення інтернет-магазину на Розетці, замовник отримує додатковий канал продажів, який є одним з найпопулярніших інтернет-супермаркетів в Україні. Що входить у вартість послуги:— підготування Ваших документів для відправки Вашому..

Перегляд

Сучасний самописний магазин

(0)
100400 грн

Сучасний самописний інтернет-магазин від компанії Веб-лайв. Чому багато компаній обирають самописні інтернет-магазини?  Найголовніша причина - це те, що такий інтернет-магазин буде максимально оптимізованим під вимоги самого замовника, і не буде проблем пов'язаних з конфліктом раніше непотрібного коду або навантаженості на сервер за ..

Перегляд

Інтернет-магазин на 1C-Bitrix

(0)
14650 грн

Створення інтернет-магазину на CMS 1C-Bitrix від компанії Веб-лайв. Інтернет-магазин на CMS 1C-Bitrix — це оптимальне рішення для:  — інтернет-магазинів з будь-якою кількістю товарів; — для тих хто користується іншими, основними послугами компанії Bitrix. Плюси 1C-Bitrix: - Адміністративна пане..

Перегляд

Інтернет-магазин на WordPress

(0)
18400 грн

Створення інтернет-магазину на CMS WordPress від компанії Веб-лайв. Інтернет-магазин на CMS WordPress — це оптимальне рішення для:  — невеликих інтернет-магазинів; — компаній які вперше хочуть спробувати продавати онлайн. Плюси WordPress: - Велика кількість технічних форумів і маркетів, а також офіційних джер..

Перегляд

Інтернет-магазин на Opencart

(0)
19850 грн

Створення інтернет-магазину на CMS Opencart від компанії Веб-лайв. Інтернет-магазин на CMS Opencart — це оптимальне рішення для: — невеликих інтернет-магазинів у яких до декількох десятків тисяч товарів в каталозі; — міжнародних компаній, що надають свої послуги або товари за кордон; — місцевих компаній які вперше хочуть спробув..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)