Вигляд:
Перегляд

Економ Landing Page

(0)
6400 грн

Створення Landing Page Економ-класу від компанії Веб-лайв Що входить у початкову вартість послуги? - Стандартний набір необхідних функцій посадкової сторінки (Форми зворотнього зв'язку з відправкою даних в телеграм і на пошту, онлайн консультант, функція замовлення дзвінка від Бінотел, відгуки та коментарі на сайті) ; - Тех..

Перегляд

Преміум Landing Page

(0)
30800 грн

Створення преміальної посадкової сторінки від компанії Веб-лайв Преміальна посадкова сторінка це - сайт з однією сторінкою який створюється з нуля та має унікальний дизайн в поєднанні з максимальним набором функцій. Такий сайт можна створити в будь-якому своєму вигляді з практично безмежними маркетинговими інструментами. Преміал..

Перегляд

Landing Page на Google Sites

(0)
4850 грн

Створення Landing Page на конструкторі Google Sites від компанії Веб-лайв.  Що таке лендінг пейдж на Google Sites? Це посадкова сторінка, виконана за допомогою додаткового сервіса від компанії Гугл, що дозволяє створити динамічний веб-контент на вбудованому хостингу Google з використанням сучасних інструментів сайтобудування.Лен..

Перегляд

Landing Page на uKit (uCoz)

(0)
6800 грн

Створення Landing Page на конструкторі uKit (uCoz) від компанії Веб-лайв.  Ціль Landing Page: залучити та зацікавити потенційного споживача, переконати його зробити замовлення, підписатися на новини, скачати застосунок, зв'язатися і продовжити комерційні відносини з власником ресурсу. Що таке лендінг пейдж на конструкторі uKit (..

Перегляд

Landing Page на WiX

(0)
6550 грн

Landing Page на конструкторі WiX від компанії Веб-лайв. Що таке лендінг пейдж на конструкторі WiX? Це посадкова веб-сторінка для бізнесу, виконана за допомогою конструктора сайтів WiX з використанням сучасних інструментів дизайну. Лендінг пейдж на конструкторі WiX — це оптимальне рішення для:— представлення конкретних товарів аб..

Перегляд

Самописний Landing-Page

(0)
11600 грн

Створення самописного Landing-Page від компанії Веб-лайв  Мета Landing Page: залучити та зацікавити потенційного споживача, переконати його зробити замовлення, підписатися на новини, скачати застосунок, зв'язатися і продовжити комерційні відносини з власником ресурсу. Що таке самописний лендінг пейдж? це сайт з однією сторінкою ..

Перегляд

Landing Page на Moto CMS

(0)
13800 грн

Створення Landing Page на Moto CMS від компанії Веб-лайв. Ціль Landing Page: залучити та зацікавити потенційного споживача, переконати його зробити замовлення, підписатися на новини, скачати застосунок, зв'язатися і продовжити комерційні відносини з власником ресурсу. Що таке лендінг пейдж на MotoCMS? Це посадкова сторінка, виконана за до..

Перегляд

Landing Page на Drupal

(0)
11200 грн

Розробка Landing Page на Drupal від компанії Веб-лайв.  Мета Landing Page: залучити та зацікавити потенційного споживача, переконати його зробити замовлення, підписатися на новини, скачати застосунок, зв'язатися і продовжити комерційні відносини з власником ресурсу. Що таке лендінг пейдж на CMS Drupal? Це посадкова сторінка, виконана..

Перегляд

Landing Page на Joomla

(0)
11600 грн

Створення Landing Page на Joomla від компанії Веб-лайв. Ціль Landing Page: залучити та зацікавити потенційного споживача, переконати його зробити замовлення, підписатися на новини, скачати застосунок, зв'язатися і продовжити комерційні відносини з власником ресурсу. Що таке лендінг пейдж на Joomla? Це посадкова сторінка, виконана за допом..

Перегляд

Landing Page на Magento

(0)
12200 грн

Розробка Landing Page на Magento від компанії Веб-лайв. Ціль Landing Page: залучити та зацікавити потенційного споживача, переконати його зробити замовлення, підписатися на новини, скачати застосунок, зв'язатися і продовжити комерційні відносини з власником ресурсу. Що таке лендінг пейдж на Magento? Це посадкова сторінка, виконана за допо..

Перегляд

Landing Page на 1C-Bitrix

(0)
14800 грн

Створення Landing Page на 1C-Bitrix від компанії Веб-лайв.  Мета Landing Page: залучити та зацікавити потенційного споживача, переконати його зробити замовлення, підписатися на новини, скачати застосунок, зв'язатися і продовжити комерційні відносини з власником ресурсу. Що таке лендінг пейдж на Бітрікс? Це посадкова сторінка, виконан..

Перегляд

Landing Page на WordPress

(0)
9100 грн

Створення Landing Page на WordPress від компанії Веб-лайв.  Мета Landing Page: залучити та зацікавити потенційного споживача, переконати його зробити замовлення, підписатися на новини, скачати застосунок, зв'язатися і продовжити комерційні відносини з власником ресурсу. Що таке лендінг пейдж на WordPress? Це посадкова сторінка, викон..

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)