Вигляд:
Перегляд

Landing Page на Google Sites

(0)
4850 грн

Що таке лендінг пейдж на Google Sites? Це посадкова сторінка, виконана за допомогою додаткового сервіса від компанії Гугл, що дозволяє створити динамічний веб-контент на вбудованому хостингу Google з використанням сучасних інструментів сайтобудування.Лендінг пейдж на Google Sites — це оптимальне рішення для:— тих у кого обмежени..

Перегляд

Landing Page на uKit (uCoz)

(0)
6800 грн

Ціль Landing Page: залучити та зацікавити потенційного споживача, переконати його зробити замовлення, підписатися на новини, скачати застосунок, зв'язатися і продовжити комерційні відносини з власником ресурсу. Що таке лендінг пейдж на конструкторі uKit (uCoz)? Це посадкова сторінка, виконана за допомогою одного з конструкторів сайтів (в ..

Перегляд

Landing Page на WiX

(0)
6550 грн

Що таке лендінг пейдж на конструкторі WiX? Це посадкова веб-сторінка для бізнесу, виконана за допомогою конструктора сайтів WiX з використанням сучасних інструментів дизайну. Лендінг пейдж на конструкторі WiX — це оптимальне рішення для:— представлення конкретних товарів або послуг;— проведення промо-акцій;— тестування споживчого поп..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)