Вигляд:
Перегляд

Миттєва розстрочка та Оплата частинами для Rozetka

(0)
1200 грн

Налаштування Миттєвої розстрочки та Оплати частинами для Rozetka.ua  Миттєва розстрочка - дозволяє вам продавати товари без комісії за сервіс до 24-х місяців.  З вас стягується тільки комісія за еквайринг - 1,65%.  Для покупця комісія складе 2,9% щомісяця від вартості товару.Оплата частинами - банк сплачує вам вартість товару за..

Перегляд

Налаштування оплати за допомогою LiqPay на Rozetka.ua

(0)
1750 грн

Налаштування оплати за допомогою LiqPay на Rozetka.ua та зниження комісії платіжної системи до 2.2%  Як працює онлайн оплата на Розетці? Покупець, перейшовши в Вашу картку товару буде бачити варіант оплати за допомогою LiqPay. Під час заповнення даних про замовлення покупець обирає метод оплати Лікпей та натискає кнопку Оплатити..

-50%
Перегляд

Ліквідація магазину на Розетці

(1)
750 грн 1500 грн

Ліквідація магазину на Розетці Навіщо потрібна ліквідація магазину? Якщо Ви з якоїсь причини хочете припинити співпрацю з маркетплейсом Розетка УА але не знаєте як, або виникли труднощі з закриттям магазину - наші фахівці за короткий час допоможуть Вам правильно припинити роботу з Розеткою без будь-яких наслідків у майбутньому.  ..

Перегляд

Комплекти товарів на маркетплейсі Розетка

(0)
90 грн

Налаштування товарів та додавання їх комплектів на маркетплейс Розетка Напевно всі вже стикалися з таким інструментом маркетингу як "Разом дешевше", таким інструментом можна користуватися і на Розетці, для цього потрібно придумати який товар буде в комплекті в іншого товару, скільки буде знижка на них, та внести деякі правки до свого xml-прайс..

-50%
Перегляд

Додавання пошукових запитів на Розетці

(1)
700 грн 1400 грн

Додавання пошукових запитів для контекcтної реклами на Розетці. Для чого потрібно додавати пошукові запити на розетці? Розетка так само як і продавці - зацікавлені у продажі своїх товарів, а це значить що для того щоб залучити більше потенційних клієнтів - необхідно вдаватися до реклами, в нашому випадку, компанія Розетка користується кон..

-50%
Перегляд

Додавання товарів у промо-розсилки Розетки

(0)
160 грн 320 грн

Додавання товарів у промо-розсилки на email, від компанії Розетка. Ваші товари можуть брати участь у щотижневих промо-розсилках Розетки на пошти своїх клієнтів, де на одній сторінці зібрані популярні товари зі знижкою при використанні промокоду. Якщо у Вас є товари на які Ви можете зробити помітну та правдиву знижку - тоді цей метод рекла..

-50%
Перегляд

Додавання Цін зі знижкою до товарів на Розетці

(0)
85 грн 170 грн

Додавання "Цін зі знижкою" до товарів на Розетці. Стара та нова ціна. Ваші товари можуть брати участь у щотижневих промо-розсилках Розетки, де на одній сторінці зібрані популярні товари зі знижкою при використанні промокоду. Що входить у вартість послуги: — розрахунок старої та нової ціни; — додавання тегів з цінами в існуючий п..

Перегляд

Консультація з доопрацювання прайс листа на Розетці

(0)
1500 грн

Консультація з доопрацювання прайс листа на Розетці від компанії Web-live. Що таке консультація з доопрацювання прайс листа? За допомогою консультації з доопрацювання допущених помилок у прайс-листі, Ви зможете самостійно знайти та усунути всі помилки у Вашому прайс-листі. Як відбувається консультація? З Вами зв'язується фахівец..

-50%
Перегляд

Найякісніше додавання товарів на Розетку

(1)
45 грн 90 грн

Найякісніше додавання товарів на Розетку від компанії Веб-лайв. Що значить найякісніше додавання товарів? Це коли кожна частина картки товару заповнюється з урахуванням всіх особливостей та характеристик товару. А саме: — підбираємо правильну та структуровану назву товару; — робимо якомога більше якісного та докла..

Перегляд

Ощадливий спосіб додавання товарів на Розетку

(1)
300 грн

Найбільш ощадливий спосіб додавання нових товарів на Розетку від компанії Web-live. За рахунок чого це найбільш ощадливий спосіб? Мінімальної вартості за послуги можна досягти шляхом зменшення трудовитрат, виходить це за рахунок: — зменшення кількості та якості опису товарів за рахунок мінімального редагування опису наданог..

Перегляд

Преміум магазин на Розетці - Під ключ

(2)
16900 грн

Створення магазину під ключ на Розетці за найвищими стандартами від компанії Web-live до 100 товарів. Що таке магазин на Розетці під ключ? Це означає що все що Вам потрібно зробити для того що б потрапити на Розетку - це надати інформацію про свої товари (хочаб мінімальну) і відправити нам перелік документів які вимагає від Вас ..

-50%
Перегляд

Найдешевший спосіб виходу на Розетку

(1)
1875 грн 3750 грн

Найдешевший спосіб виходу Вашого інтернет-магазину на Розетку від компанії Web-live. Що таке найдешевший спосіб виходу на Розетку? Це означає що все що Вам потрібно зробити для того що б потрапити на Розетку - це надати інформацію про свої товари (назва, опис товару, характеристики та фотографію бажано на однотонному фоні) та відправ..

-50%
Перегляд

Комплекс послуг для Rozetka

(2)
2150 грн 4300 грн

Комплекс послуг для продажу товарів на Rozetka від компанії Веб-лайв. Що таке комплекс послуг для продажу товарів на Розетці? Це означає що все що Вам потрібно зробити для того що б потрапити на Розетку - це надати інформацію про свої товари (хочаб мінімальну) і відправити нам перелік документів які вимагає від Вас Розетка.Все інше м..

Перегляд

Зберігання XML-прайсу на сервері

(1)
1450 грн

Зберігання XML-прайсу на сервері компанії для продажу на Розетці. Що таке зберігання прайсу на сервері? Це збереження Вашого xml-прайс листа на сервері з доступом за постійним посиланням, для забезпечення доступу Розетки до Ваших товарів. Сервер на якому буде зберігається Ваш прайс лист та зображення товарів відповідає всім вимогам Р..

-50%
Перегляд

Доопрацювання кількох помилок

(0)
475 грн 950 грн

Доопрацювання кількох помилок в xml прайс-листі для Розетки. Що входить у послугу по доопрацюванню декількох помилок? — перевірка доцільності пред'явлених помилок; — усунення декількох незначних помилок; — усна консультація щодо усунення решти помилок в прайс-листі. Якщо Вас цікавить доопрацювання всіх помилок у Вашому прай..

Показано з 1 по 15 із 16 (2 сторінок)