Вигляд:
Перегляд

Комплекти товарів на маркетплейсі Розетка

(0)
90 грн

Напевно всі вже стикалися з таким інструментом маркетингу як "Разом дешевше", таким інструментом можна користуватися і на Розетці, для цього потрібно придумати який товар буде в комплекті в іншого товару, скільки буде знижка на них, та внести деякі правки до свого xml-прайс листа. Після чого потрібно буде додати відповідні комплекти через особистий..

-50%
Перегляд

Додавання товарів у промо-розсилки Розетки

(0)
160 грн 320 грн

Ваші товари можуть брати участь у щотижневих промо-розсилках Розетки на пошти своїх клієнтів, де на одній сторінці зібрані популярні товари зі знижкою при використанні промокоду. Якщо у Вас є товари на які Ви можете зробити помітну та правдиву знижку - тоді цей метод реклами Вам добре допоможе збільшити кількість продажів. Що входить у ва..

-50%
Перегляд

Додавання Цін зі знижкою до товарів на Розетці

(0)
85 грн 170 грн

Ваші товари можуть брати участь у щотижневих промо-розсилках Розетки, де на одній сторінці зібрані популярні товари зі знижкою при використанні промокоду. Що входить у вартість послуги: — розрахунок старої та нової ціни; — додавання тегів з цінами в існуючий прайс лист; — допомога у відправці оновленого прайс листа на модерацію;..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)