Вигляд:
Перегляд

Комплекти товарів на маркетплейсі Розетка

(0)
90 грн

Налаштування товарів та додавання їх комплектів на маркетплейс Розетка Напевно всі вже стикалися з таким інструментом маркетингу як "Разом дешевше", таким інструментом можна користуватися і на Розетці, для цього потрібно придумати який товар буде в комплекті в іншого товару, скільки буде знижка на них, та внести деякі правки до свого xml-прайс..

-50%
Перегляд

Додавання пошукових запитів на Розетці

(1)
700 грн 1400 грн

Додавання пошукових запитів для контекcтної реклами на Розетці. Для чого потрібно додавати пошукові запити на розетці? Розетка так само як і продавці - зацікавлені у продажі своїх товарів, а це значить що для того щоб залучити більше потенційних клієнтів - необхідно вдаватися до реклами, в нашому випадку, компанія Розетка користується кон..

-50%
Перегляд

Додавання товарів у промо-розсилки Розетки

(0)
160 грн 320 грн

Додавання товарів у промо-розсилки на email, від компанії Розетка. Ваші товари можуть брати участь у щотижневих промо-розсилках Розетки на пошти своїх клієнтів, де на одній сторінці зібрані популярні товари зі знижкою при використанні промокоду. Якщо у Вас є товари на які Ви можете зробити помітну та правдиву знижку - тоді цей метод рекла..

-50%
Перегляд

Додавання Цін зі знижкою до товарів на Розетці

(0)
85 грн 170 грн

Додавання "Цін зі знижкою" до товарів на Розетці. Стара та нова ціна. Ваші товари можуть брати участь у щотижневих промо-розсилках Розетки, де на одній сторінці зібрані популярні товари зі знижкою при використанні промокоду. Що входить у вартість послуги: — розрахунок старої та нової ціни; — додавання тегів з цінами в існуючий п..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)